Jdi na obsah Jdi na menu
 


Azi


21.1.2008

Dneska jsem po dlouhé době zabrousila na Vaše stránky a moc mě potěšilo,že nemáte žádného pejska v kotcích,že jsou všichni umístěni. Azy se už venku celkem uklidnil,od tohoto týdne ho nechávám proběhnout bez vodítka a na zavolání přiběhne (pokud není v dohledu cizí pejsek, kterého si musí očichat). Chodí teď z procházek mnohem spokojenější a já díky tomu taky. Doma je to zlatíčko - až na jeden rozkousaný kabel od internetu nikdy nic neprovedl, ale to byl pro mě aspoň impuls mu okamžitě pořídit vhodnou hračku na kousání. Teď už má svoje hračky tři a je krásné ho pozorovat, jak si s nimi hraje. Na jeho všudypřítomné chlupy, které ztrácí po celém bytě jsem si už zvykla a mám toho našeho "tygra" čím dál tím radši. Fotky zatím nemám žádné, zase se Vám někdy ozvu.

01.12.2007

Včera u nás byla na návštěvě paní z ligy na ochranu zvířat a řekla mi o těchto stránkách. Azy se má čile k světu. Jméno jsme mu nechali, protože na ně pěkně slyšel a slyší, jen ho vyslovujeme s tvrdým y. Je to šikovný pes. Je chápavý, rychle pochopí, co se po něm chce. Většinu týdne je doma se mnou a šestiletým synem, na víkend přijíždí i dcera z internátu. Syn a Azy jsou velcí kamarádi, oba jsou ještě "mláďata" a rádi si spolu hrají doma i venku. Na honěnou je to asi nejlepší. Když napadl první sníh, tak jsem si myslela, že se nám Azy venku uběhá, sníh se mu opravdu líbí. Trošku mě mrzí, že Azy štěká a vrčí na cizí psy, ale snad ho to časem přejde. Máme ho doma téměř dva měsíce a řekla bych, že se mu u nás líbí. Působí na mě takovým klidnějším a hlavně jistějším dojmem. Časem sem dodám i nějaké fotečky, aby jste viděli, jak se mu u nás daří.

30.11.2007

Dnes 30.11. byla Azíka v novém domově navštívit členka Ligy na ochranu zvířat, aby se podívala, jak se mu daří. A co nám napsala?

"Azík bydlí v bytovce a má se dobře. Svojí rodinu má rád, ale na cizí lidi i psy prý občas vyjede. Paní - nová majitelka si nakoupila literaturu, aby věděla, jak ho to odnaučit. Dala jsem jí internet. adresu, aby mohla taky napsat."