Jdi na obsah Jdi na menu
 


Valda


14.1.2008

Dobrý den, posílám dnešní fotky Valdy. Má se k světu, srst už má v pořádku a také přibral. S Merlinem neměl konflikt od Štědrého dne, spíš se ignorují. Martina

Obrazek

Obrazek

 

3.12.2007

Za Valdou do nového domova zašla na návštěvu členka Ligy na ochranu zvířat, aby se podívala, jak se mu daří. A co nám napsala?

"Dnes jsem se byla podívat na Valdu, vlastně teď už Rockyho. Přivítal mě veselý, plný života a zájmu o všechno. Je vidět, že v nové rodině je šťastný, vypadá pěkně, spravil se, trošku ho ještě trápí kožní problémy. Se svým kamarádem, druhým boxerem v rodině jsou v pohodě, jen občas na sebe žárlí, hlavně kvůli jídlu, to už v Rockym asi zůstane - ten strach z nedostatku jídla, který zažil. Celkově prý je Rocky poslušnější, je vidět, že si váží té velké změny v jeho životě. Náš dík patří jeho novým páníčkům, kteří se ho ujali v hrozném stavu a tak krásně ho dali dohromady a udělali z něho šťastného psa."

30.11.2007

Dobrý den, nedávno jsme si od vás vzali zbídačeného boxera Valdu. S naším Merlinem se snášejí dobře, i když Valda občas žárlí. Začíná se spravovat, srst se zlepšuje. Zabydlel se velmi dobře, zabral si pro sebe celý gauč :-) Přejmenovali jsme ho na Rockyho. Posíláme aktuální fotky našich pejsků. Nová rodina, Martina a Pavlína.

Obrazek

Obrazek

Obrazek