Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dino


11.5.2008

Protože jsme měli cestu kolem, domluvili jsme se s novými páníčky a zašli za Dinem na návštěvu. Má se úžasně, je zahrnován láskou a péčí a je vidět, že se mu všuchni v rodině věnují. Vyrazili jsme s Dinem a jeho novou paničkou na procházku a fotky z ní, si můžete prohlédnout zde.

8.5.2008

Další zprávy od nových majitelů: "Dobrý den, Diník je drak, je strašně rád venku a nechce domů a i když je doma vidět, že už je unavený ( v sedě se mu klíží oči) , stejně stačí, aby uslyšel klíče a už je u hlavních dveří - i doma toho tolik naběhá! Výtahem jezdit se už tak nebojí a oblíbil si balkón - tam má krásný výhled a slyší štěkání psů a vidí spoustu lidí a dětí."

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

6.5.2008

Napsali nám noví majitelé Dina: "Dobrý večer, posílám Vám pár slibovaných fotek - jak se Dineček má, kde odpočívá, kde se učí, kde čeká na Klárku, kde se venku prohání. Jinak v neděli byl chvíli sám a to bylo vítání! Vysvětlila jsem mu, že ale druhý den to bude horší, že musím do práce vydělávat peníze. Už večer si na gauč, kde usíná, přitáhl moji pantofel a ňufal. Přišla jsem se na něj podívat před 11 a babi /která ho nechtěla/ u něj byla asi do 12 a pak byl tak 2 hodiny uplně sám. Když jsem přišla domů, čekalo mne silný uvítání, Dinous se tak klepal, skákal a olízal mi celý obličej /dobrá čistící voda:-)))/. To bylo mazleníčko. Venku se může zbláznit z každého psa a za koňma mne táhl přes louku, až jsem málem upadla přes krtiny. Nechce jít do výtahu, nechce jít domů, když venku tak blázní, ale pak se zkulí a pochrupuje. Zatím je moc fajn a nic nevyvedl. Jsem za něj ráda. "

Obrazek

Obrazek

Obrazek