Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rony


27.5.2008

Další zprávy od nových majitelů: "Dobrý den! Kdyby jste se náhodou ukázali v Týně, samozřejmě jste zvaní na návštěvu. A kdybych jela někdy nedaleko vás (doufám že o prázdninách určitě),tak se s Roníkem taky rádi ukážeme :-)) Dnes jsem vám poslala několik foteček, tak se nelekejte od koho máte dopis. Nemám digitál, tak mám především papírové fotečky. Krásný den!"

Obrazek

Obrazek

Obrazek

19.5.2008

Další zprávy od nových majitelů: "Krásný den přeji! Tak je u nás Roník už 3 týdny, ve čtvrtek jsme byli u veterináře a máme 27 kg! Dostali jsme ještě dietní granule, protože přechod na normální granule ještě dělal problémy, jinak už jsme naočkovaný, odčervený a dokonce si začínáme hrát s míčkem :-) Byli jsme už i ve vodě, ale dostat Ronyho z vody je nadlidský úkol, jakmile se dostane do vody, nevidí, neslyší... Jakmile budu mít nějaké fotečky,pošlu :-))"

12.5.2008

Další zprávy od nových majitelů: "Dobrý den! Omlouvám se, že píšu zase se zpožděním, nejsem žádný dobrý pisálek, tak mi to vždy trvá, než se dokopu něco napsat. Na Ronym by jste už žádné vyčnívající kosti nenašla, pěkně se zakulatil, zklidnil se a je skvělým společníkem. S Andym jsou nerozlučná dvojka a kočky si už taky zvykly. Vychytaly, kdy je Ron venku a během chvíle je mám v posteli :-) K veterináři jsem objednaná ve čtvrtek 15., budeme už asi i očkovat. Dám pak vědět, kolik vážíme (sama jsem zvědavá) a jak vše proběhlo. Přeji krásný den!"

Obrazek

Obrazek

2.5.2008

Napsali nám noví majitelé Ronyho: "Dobrý večer! Díky za SMS a omlouvám se, že píšu s menším zpožděním. Rony se má dobře, je pěkný lump. Všude chodí za mnou a stále musím být ve střehu, co vyvede za neplechu (především si hlídám odpadní koš a popelnici). S druhým psem Andym se snese dobře, jen kočky trucovaly, teď už bohudík zase chodí dom, ale Ron je ještě prohání, snad se to ještě zlepší. Jinak se začíná pomalu zakulacovat, krmím stále 3krát denně, ale z toho jsou již dvě porce granulí. K veterináři se chystám až příští týden, jsem zvědavá, kolik budeme vážit. Jediný problém, který zatím máme, je, že neustále prdí, ale jinak je to zlatíčko :-)) Mějte se a brzo se ozvu."