Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rony


16.3.2009

Vážená paní Roštěková, píši Vám zase něco nového o Ronečkovi-Benovi. Už má srdíčko v pořádku, prodělal léčbu a stále jěště dostává karsivan z preventivních důvodů. Jinak se má dobře váží, 42 kg, má krásnou srst, už ho také každý obdivuje. Je z něho krásný pejsek. Ted už je i dostatečně rozmazlený, když mu nedám polštářek, tak se hrozně diví a vleze si klidně do malého pelíšku, aby se mohl opřít. Rádo vždy číhá až odejdu, aby si mohl lehnout do postele a když ho chci zvednout tak si zavrčí. Také je už po kombinaci očkování. Máme z něho opravdu radost, jak se přizpůsobil. Nechtěl si mýt nožičky před dveřmi, ale i na to si už zvykl a čeká až mu je umyji. Má ale raději syna, i když já mu dělám pomyšlení, asi měl pána a nějaká paní s ním nejednala dobře. Zatím se mějte hezky. Legová.

6.12.2008

Milá paní Roštěková, nemohu se k Vám dovolat, proto píši. Ben - Rony se má už dobře, váží 40 kg a také si už dává jako přídavek sušené K-9. Dostává každý den Karsivan a biotin a lososový olej, tak má krásnou srst a také vybarvení srsti má výraznější. Je z něho opravdu fešák. Také dostává jěště na srdíčko, ale to už bude v pořádku. Už je také dost rozmazlený, nenechá si ujít žádné přivítání. Ted už dokonce vyžaduje, abychom si s ním hráli a také venku běhá jako zajíc. Předběhne teď i našeho malého yorka. Je moc hodný a dokonce, když ho napadli dva psi, tak sehnul hlavu a utekl a oni se porvali mezi sebou. Jen hlídá Matýska, aby mu nikdo neublížil, ale ve skutečnosti hlídá Mates jeho. Jsme moc rádi, že ho máme. Zatím se mějte moc hezky, Legová.

10.10.2008

Kříženec Carda i NO Rony našli nové domovy v Praze a paničky se kontaktovali a toto napsali o návštěvě pejsků, kteří si již v kotcích padli do oka: "Kluci byli ze začátku nedůvěřiví. Rony vypadal, že se bojí, aby ho u nás panička nenechala. Ale za chvilku zvítězilo jeho ochranářství a Cardíka začal oňufávat a olizovat. Posílám vám pár fotek. O Rona se bude starat náš pan doktor, příští čtvrtek mu bude dělat ucho, packa už je zhojená. Kluci se mají dobře a stejné přeji vašim ostatním pejskům. N.Č."

Obrazek

Obrazek

Obrazek

22.9.2008

Napsala nám nová majitelka Cardy: "Dobrý den odvezli jsme si od vás ovčáka Bena (u vás Rony), je to moc hodný pes a docela rycle si zvykl. Máme sice trochu problémů zdravotních, ale o těch jsme věděli a proto jsme si ho také vzali. Proběhli už také nějaké prohlídky a když bude vše v pořádku a proběhne operace, pak se vám přijedeme ukázat, jaký z něho bude fešák. S mým pejsek jsou moc dobří kamarádi, stále si hrají a mazlí se. Ben si oblíbil sedačku v obýváku a tak jsme mu to dovolili, aby si také užil pohodlí. Jinak má svůj pelíšek s prošívanou dekou a polštářkem. Začíná být trochu vybíravý v jídle, ale musí nabrat sílu na případnou operaci, tak mu přilepšujeme. Myslím, že si to zaslouží, protože je to opravdu zlatíčko a jsme moc rádi, že jste nám ho dali. Miluje tvaroh, pribináčky, piškoty a také kuřátko s rýží. Dnes dokonce snědl i lososa. Ale sušené krmivo nechce, tak musíme pomalu, aby si zvykal. Už máme také fotečky, tak pošleme. Děkujeme všem za našeho pejska. Legová"