Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vojta


5.10.2009

Dobrý den, posílám vám zase nějaké nové fotky Harryka (Vojty). Jedna fotka je ještě ze zimy, zbytek jsem fotila u rodičů. K rodičům jezdíme pravidelně na celý víkend a vždy když v pátek začnu balit tašku kluci kňučí a skáčou a hned ví kam se jede :-) U rodičů mají hafani velkou zahradu na běhání a tři psí kamarádky (viz. foto), se kterými si velice rádi hrají a dělají lumpárny. Dá se i říci, že je za pátek, sobotu a neděli vidím jen při krmení - prostě na mě nemají čas :-) Když se vrátíme domu jsou kluci unavení a musí dospat to, co za víkend nestihli. No a po odpočinku přijde konečně i řada na paničku - velké mazlení, na které už konečně mají čas :-)

Fotky Vojty z nového domova

20.3.2009

Napsala nám panička Vojty: "Dobrý den, posílám nějaké nové fotečky Harryka (Vojty) a jeho kamaráda Dennyho. Jsme strašně ráda, že ho mám a ještě jednou bych Vám chtěla poděkovat :-)"

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

19.12.2008

Napsala nám panička Vojty: "Dobrý den, svému ročnímu pejskovi Dennymu jsem z kotců 27.11.2008 pořídila dvouletého psího kamaráda Vojtu, kterého jsem přejmenovala na Harryho. Kluci si spolu hrají, dovádějí a hodně rychle se spolu skamarádili. Ze začátku byly problémy, protože když jsem byla v práci, tak kluci štěkali a to vadilo sousedům. Nyní si ale zvykli a je vše v naprostém pořádku a jsem moc ráda, že jsem si Harryka vzala. Harry je moc šilovný, rychle se učí povelům a je to neskutečný mazel :-)K e-mailu jsem připojila fotku Dennyho a Harryka :-)"

Obrazek